Prosinec 2011

Chcete zde hudbu z jednotlivých dílů PLL?

31. prosince 2011 v 13:00 | Gwinney
Ahooj, zdravím všechny návštěvnice a návštěvníky! Chtěla jsem se Vás zeptat, chcete tu písničky z PLL? Byla bych ochotna založit tu rubriku a přidávat do ní + odkazy kde si ji můžete stáhnout, ale potřebuji vědět jestli o to bude zájem. :o)
Podle mě je fajn poslouchat v MP3 PPLpísničky, tak mi napište. :o)

Těšíte se na Silvestra?

30. prosince 2011 v 11:38 | Gwinney
Tak co těšíte se na Silvestra? Kde jej budete trávit? Já se nemůžu dočkat, jednak skončí tenhle rok KONEČNĚ! A jednak bude jej trávit u své sestřenice a sestřičkou, budeme mít celej dům pro sebe a bude to parádááá! :)

Chybí tu online?!

30. prosince 2011 v 11:27 | Gwinney
Jak se tak koukám chybí tu online ke shlédnutí, tak se Vás chci zeptat chcete to tady mít? Já jen, že pokud je to blog o PLL tak by to tu mělo taky býti, piště prosím do komentářů. :o)

Pozvánka na předsilvestrovskou párty

30. prosince 2011 v 11:19 | Gwinney
Tak snad stihnu se zúčastit, jinak myslím že Esmé Vás ráda uvidí. :o)

Aria´s phone

29. prosince 2011 v 19:50 | Gwinney

Palm pixi plus

Hledala jsem Ariin mobil. Jelikož jej ještě nejde koupit v Česku, přínáším Vám možnost zakoupit na německých stránkách. Tady máte odkaz: zde

Soutěž o NEJ celebritu - 2. kolo

29. prosince 2011 v 15:23 | Gwinney

Celebrita: Selena Gomez
Přezdívka: BritiskaCelebrita: Kristen Stewart
Přezdívka: Natalii SmileyCelebrita: Vanessa Hudgens
Přezdívka: EsméCelebrita: Ashley Benson
Přezdívka: Nell Lowe


Hlasujte pro svoji oblíbenkyni :o)


TOTO KOLO JE UKONČENO, PŘIDANÉ HLASY SE UŽ NEPOČÍTAJÍ!


Konec 1. kola soutěže o nej celebritu

29. prosince 2011 v 15:18 | Gwinney
Ahoooj, dnes v 15.00 hod skončilo první kolo soutěže o nej celebritu. Postoupilo pouze 4 blogy. Vím, že původně mělo postoupit 5, ale trošku se to muselo změnit. V dalším kole, tudíž vypadnou 2 blogy.
V třetím kole se utkají dva poslední. Ceny zůstávají nadále.

Ceny:
reklamy dám do menu, diplomy obdržíte taky hned, ale na animaci se musíme dohodnout, takže bude třeba o 4 dny později...

Postupuje:

Celebrita: Selena Gomez
Přezdívka: BritiskaCelebrita: Kristen Stewart
Přezdívka: Natalii SmileyCelebrita: Vanessa Hudgens
Přezdívka: Esmé


Celebrita: Ashley Benson
Přezdívka: Nell LoweTááák přesně v 17.00 začíná druhé kolo. PS: kdyby jste měly zájem udělalo by se jen druhé kolo, výherkyně by dostala výšše uvedené ceny a odstartovala by se nová soutěž, kde hlavní cena by byl desing na přání. Volba je jen na Vás piště mi do komentářů.Vaše Gwinn

Emily´s phone

29. prosince 2011 v 12:05 | Gwinney
U Emily to bylo komplikovanější v Pretty Little Liars bylo jich vidět více. První SAMSUNG INTERCEPT.
Odkaz: zde
Nebo se můžete kouknout na E-bay : zde
Menší vychytávka pokud byste nechtěli utrácet přebytečné peníze a stačit se s velmi podobným telefonem.

DRUHÝ MOBIL

Microsoft Kin One
A pro ty kterým stačí "kopie" mám adresu, má trošku jiná tlačítka a je od firmy LG.

zde Stojí okolo 1799Kč

Rozcestník Style

29. prosince 2011 v 12:03 | Gwinney


Dopňky a oblečení


Dopňky a oblečení


Dopňky a oblečení


Dopňky a oblečeníŽádný konec nebude!

28. prosince 2011 v 19:46 | Gwinney
Ahoj všichni nenechám tenhle blog upadnout do zapomenutí, je tu spousta z Vás, které jej máte rádi, nemám pravdu?! Já do fan-prettylittleliars vložila naději hned od začátku, a za svým názorem se stojím. Takže blog pokračuje a budu doufat v to, že se -A brzy vrátí. Prozatím jsem tu já druhá wemiss Gwinney! :o)
Sice jsem sem moc nepřispívala a víc váhy zodpovědnosti za blog nesla -A,ale znáte to. Jednak mám školu (chodím na gympl) a jednak mám vlastní blog (mysterious-beauty) + pořídila jsem mu nedávno sourozence jeden zaměřený na grafiku (m-b-graphica.blog.cz) kdyby někdo měl zájem o desing, a pak blog zaměřen na krásu a fitness, bohužel tomu se nevěnuji vůbec, ze všech blogů nejméně, ale snad se to časem obrátí k lepšímu.
Jedno vím, už nyní miluji PLL, a všechny holky Hannu, Spencer, Emily a Ariu. Bylo pro mě velkou inspirací. Nehodlám nechat zaniknout tak skvělou stránku.

Zpráva pro affs: Milé affs mnoho z Vás neznám, ale pomocí Vašeho blogu a dle -A jste zajistě báječní, proto si Vás vybrala, nadále zůstáváte, pokud je to vaše přání, jinak mi napiště do komentáře. :o)

Vzhůůůru do boje! Vaše Gwinney :o)

Hiatus or the end?

27. prosince 2011 v 18:58 | -A
Právě jsem zveřejnila článek, kterého jsem se obávala od samého počátku. Jak jste už určitě narazili na jiné stránky o Pretty Little Liars, skoro všude je článek s nápisem "Hiatus" nebo "The end". Nejprve jsem si říkala "Coo? Proč? Vždyť mají tak skvělý blog...", ale teď už chápu každého z nich. Je málo novinek, tím pádem mě to tu začíná nudit. Proto vyhlašuju HIATUS na dobu neurčitou. Vím, že tady probíhá soutěž, a moc se omlouvám zúčastněným, ale i SBéčkám, návštěvníkům tohoto blogu a Gwinney, druhé webmiss.
Měla jsem už asi 68425719981 blogů o všem možném, ale nevydržely ani tři měsíce, jako tento. Jediný blog, se kterým jsem to skoncovala v říjnu tohoto roku (stephenie---meyer.blog.cz), mě opravdu bavil, ale kvůli změně nastavení v mottu na blog.cz (viz článek na uvedeném blogu) jsem chytla nerva a ani tento nevydržel...
Je možné, že se sem třeba i za týden vrátím (nedivila bych se, kdyby to bylo už zítra), ale je taky možné, že pro tento blog bude platit ta druhá část nadpisu; the end. Taky je tu další varianta, že si založím blog o něčem jiném a dám sem odkaz (né že bych čekala, že ten nový blog vydrží dlouho :D).
Gwinney, tobě se opravdu moc omlouvám. Jestli na blogu zůstaneš i nadále, je to jen na tobě.

Jinak přeju všem pevné nervy se svým blogem... =)

-A

03 HOT or NOT

25. prosince 2011 v 13:44 | -A
Včera jsem byla tak zaneprázdněna, že jsem zapoměla odstartovat třetí HOT or NOT, tak to tu dávám dneska:

Promo plakát

25. prosince 2011 v 13:37 | -A
Předem se omlouvám za včerejšek, skoro vůbec jsem tu nebyla. Kdo by taky chtěl prožít Štědrý den na počítači? :D
Jinak přidávám první fotografii do Promos! Je opravdu povedená!

Merry Christmas

24. prosince 2011 v 7:00 | -A
bar wreath of pine branches for mantlepiece animated gif

Konečně dnes nastal den D! Je Štědrý den a já už se nemůžu dočkat večera! Moc se těším na dárky (i když přesně vím, co dostanu). Jen když mluvím o Vánocích, už se mi sbíhají sliny na hrachovou polévku, kapra a brambory (bramborový salát nemám zrovna v oblibě). Dneska bude prostě perfektní den!
Jak budete trávit Štědrý večer vy? Co si přejete a co dostanete? Snad budete mít bohatou nadílku, jako já... (jen předpokládám..:D) Nezapomeňte se pochlubit!!!

A málem bych zapomněla! Šťastné a veselé Vám přejou i Aria, Hanna, Spencer a Emily!


PLEASE VOTE!

23. prosince 2011 v 16:41 | -A

Ahojte! Opět Vás žádám o hlasy. Postoupila jsem do 3. kola v soutěži na této stránce (nevím, kolik těch kol ještě bude..:D). Podpořte mě a hlavně Lucy Hale, pokud chcete, abych vyhrála! Předem Vám moc děkuji, RÁDA OPLATÍM - stačí napsat... ;)

PS: Jestli vyhraju, tak adresa blogu těch, kdo mi hlásli (musíte to ovšem napsat do komentářů dolů, ať vím - pokud možno, napište i číslo hlasu, který jste mi dali), bude týden zveřejněna v mém menu!

-A
Copyright © 2011 - 2012 | Fansite | Fan-prettylittleliars
Hosting | blog.cz