Postavy

18. listopadu 2011 v 14:50 | -A
EMILY FIELDS:
Po tom co se do domu DiLaurentisových nastěhovala Maya, Emilin život se úplně změnil. Emily sice měla v té době kluka, ale když byla Alison naživu, milovala jen ji. Proto se po první návštěvě sousedů zamilovala do Mayi. Emilini rodiče byli proti, máma přímo řekla, že je jí z toho zle, ale Em začala s Mayou chodit a přiznala rodičům, že je lesbička. Přiznáním to ale nekončí, teď je před úplně nový život a ten s sebou přináší nové problémy.

SPENCER HASTINGS:
Spencer se odmalička hádá a soupeří se svou starší sestrou Melissou. Bohužel měla zatím to "štěstí", že si Melissa vždycky našla kluka a Spencer se do něj zamilovala. Stalo se jí to dvakrát- jednou v létě Melissa začala chodit s Ianem a Spencer s ním měla jak ona říká takovou "chvilku". To se ale Melissa nedozvěděla. Nakonec se s ním ale rozešla a našla si nového kluka- Wrena. To měl být vážnější vztah. Měli se už skoro brát, když se Spence zapletla i s Wrenem. Tu "chvilku" ale bohužel Melissa viděla.HANNA MARIN:
Hannu před dvěmi lety, když byla ještě na živu Alison, znali všichni jako "baculku Hannu". Hanna byla tlustá, neoblíbená, Ali si ji vždy dobírala. Po Aliině smrti Hanna začala hubnout- dost drastickým způsobek- začala zvracet. Potom už to nebyla žádná baculka Hanna, byla to "Hanna banana" :-). Tak jí totiž začal říkat její ový kluk Sean- milý, okouzlující, vtipný a populární Sean, do kterého byla Hanna dlouho zamilovaná. Potom co se rozešla se Seanem, objevil se tu Caleb- průšvihář, hacker, ale okouzlující kluk, který se nastěhoval do sklepa k Hanně, aniž by o tom veděla její máma. V té době byla Hanna šíleně šťastná, ale bohužel ani tehdy nebylo nic tak, jak si myslela.ARIA MONTGOMERY:
Když Ali zmizela, holčičí parta se rozpustila a Aria odjela s rodiči na Island. Její máma, ani Ariin bratr netušili, že cesta na Island měla za důvod tátovu nevěru. Ariin táta byl totiž nevěrný s jednou ze savých studentek (Ariin táta je učitel). Aria ho s ní viděla a kromě ní o tom veděla už jen Ali. Aria to samozřejmě tajila, potom to ale vyšlo najevo a její rodiče se rozešli. Před tím ale Aria dorazila s rodinou zpět do Rosewoodu a tam, hned ten den kdy přijeli potkala Aria v baru krásného kluka Ezru Fitze, do kterého se hned zamilvoala a on do ní. Druhý den se to ale zkomplikovalo a Aria zjistila, že Ezra, teď Pan Fitz je jejím novým učitelem angličtiny.
 

11 lidí ohodnotilo tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Copyright © 2011 - 2012 | Fansite | Fan-prettylittleliars
Hosting | blog.cz